ADHD i relacje partnerskie - jak to ogarnąć? Karolina Ziegart-Sadowska

Julka Migdalska Podcast - odcinek 21

Posłuchaj podcastu na ulubionej platformie:

Ikona SpotifyIkona YouTubeIkona Apple Podcasts

O relacjach osób neurotypowych z osobami ze zdiagnozowanym ADHD. O budowaniu relacji, wyzwaniach, trudnościach i sposobach, na radzenie sobie z nimi. O komunikacji, emocjach i budowaniu wspólnych strategii. Trochę o obowiązkach domowych, intymności i seksualności, a także o tym, czy osoby z ADHD mogą budować satysfakcjonujące, długotrwałe relacje.

Te i inne tematy poruszyłyśmy w rozmowie z Karoliną Ziegart-Sadowską - psycholożką i psychoterapeutką, pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Odcinki podcastów o ADHD, które warto przesłuchać:

Neuroróżnorodność a psychoedukacja i psychoterapia. Rozmowa z Martą Cieślą - psycholożką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

ADHD u kobiet. Rozmowa z dr Wanesą Gajos - psychiatrką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

Spektrum ADHD u dorosłych - jak się objawia i jak sobie z nim radzić? Rozmowa z dr n. med. Kajetaną Foryciarz (podcast: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS).

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies) niezbędnych do działania strony, służących do analizy ruchu i niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami. Dowiedz się więcej: polityka prywatności.