Co jest dla mnie najtrudniejsze w życiu z ADHD?

Julka Migdalska Podcast - odcinek 22

Posłuchaj podcastu na ulubionej platformie:

Ikona SpotifyIkona YouTubeIkona Apple Podcasts

Szczerze o ADHDowych wyzwaniach i o tym, co jest dla mnie najtrudniejsze. O poczuciu bycia niewystarczającą, o mnóstwie pomysłów na siebie, o regularnym wysiadaniu z samochodu podczas sprzeczek z Matim, a także o tym, jak za odprawę na lotnisku musiałam zapłacić prawie tyle, co za bilety lotnicze.

Partnerem tego odcinka jest wydawnictwo Relacja. Jakiś czas temu odbyła się w Polsce premiera książki "Mini ADHD Coach. Jak WRESZCIE zrozumieć siebie" napisanej przez Alice Gendron. Została podana w bardzo przystępnej i przyjaznej dla ADHDowych głów formie! Jest w niej sporo obrazków, nie trzeba czytać jej od deski do deski, tylko można otworzyć na dowolnej stronie lub jakimś ciekawym dla nas fragmencie i go zgłębić.

Link do książki:

"Mini ADHD coach. Jak WRESZCIE zrozumieć siebie"

Moje (i nie moje) odcinki podcastów o ADHD, które warto przesłuchać:

#20 Różne oblicza ADHD u dorosłych kobiet. Ola Pflumio

#21 ADHD i relacje partnerskie - jak to ogarnąć? Karolina Ziegart-Sadowska

Neuroróżnorodność a psychoedukacja i psychoterapia. Rozmowa z Martą Cieślą - psycholożką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

ADHD u kobiet. Rozmowa z dr Wanesą Gajos - psychiatrką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

Spektrum ADHD u dorosłych - jak się objawia i jak sobie z nim radzić? Rozmowa z dr n. med. Kajetaną Foryciarz (podcast: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS).

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies) niezbędnych do działania strony, służących do analizy ruchu i niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami. Dowiedz się więcej: polityka prywatności.